O značce DXN

Firma DXN International je mezinárodně orientovaná firma se sídlem v Malajsii. Patří k největším světovým výrobcům přírodních doplňků stravy s Ganodermou ( Reishi ). Sama si řídí celý proces od vývoje a výzkumu produktů, přes pěstování a zpracování surovin až po obchod a distribuci do více než 150-ti zemí světa. Vše probíhá za přísných bezpečnostních opatření, v certifikovaných podmínkách. Tímto způsobem si firma zajišťuje i nejvyšší jakost všech zpracovávaných produktů.

Zakladatelem společnosti DXN je Dato´ Dr. Lim Siow Jin, absolvent prestižního Indického Technologického institutu. Dato´ Dr. Lim svůj byznys založil na pozitivních účincích jedlých hub na lidské zdraví. Díky svému opravdovému zájmu a nekonečnému úsilí dokázal plně využít účinky houby Ganoderma neboli Lingzhi (Lesklokorka lesklá), která je známá jako "královna rostlin", a která má příznivý vliv na lidské zdraví a blahobyt, a v roce 1993 založil společnost DXN.

VLASTNÍ PLANTÁŽE GANODERMY

DXN má vlastní planáže ganodermy v Malajsii, které zaujímají plochu více než 70 ha. Farma patří k největším nejen v Malajsii a vlastní certifikát MS ISO 14001:2004. Tento certifikát zaručuje vysokou kvalitu pěstování ganodermy v přísně kontrolovaných podmínkách. Od r. 2007 byly DXN plantáže ganodermy zařazeny do malajského programu Bioplán, což znamená, že pěstování vyhovuje normě 1529:2001 a splňují podmínky certifikované bioplantáže.

Závod na výrobu potravinových doplňků z ganodermy se rozprostírá na ploše 34.000 m2 a je vybaven nejmodernějšími zpracovatelskými technologiemi. Závod vlastní řadu certifikátů: TGA od Ministerstva zdravotnictví Austrálie, dále např. v r. 1999 certifikát kvality ISO 9001:2000 od pojišťovny LLoyd´s, a GMP za dobrou výrobní praxi.

DXN vlastní i další 2 výrobní závody o rozloze 42.000 m2, kde na technologických zařízeních špičkové kvality vyrábí potraviny a nápoje s ganodermou a výrobní závod o rozloze 70.000 m2 pro výrobu kosmetiky, přírodních šťáv a enzymů.

Armyzazitky.czArmy zážitkyProdejce
  • Netnakup s.r.o.
    Tyršova 271
    43801 Žatec, ČR
Platit lze mnoha způsoby

DobírkaBankovní převodVisaVisa ElectronMasterCardMaestroBitcoin

Naše další obchody

762design.cz - oblečení 7.62 DesignAdoptujte.cz - dárkové balíčky Gift RepublicAkito-Tanaka.cz - oblečení Akito TanakaAlkodarky.cz - originální dárkyAlkoholix.cz - alkoholAmazonasonline.cz - houpací sítě AmazonasAmicajeans.cz - džíny Amica JeansArmik.cz - army shopArmyzazitky.cz - zážitkové army dárkyBellacanvas.cz - oblečení Bella+CanvasBlack-Heart.cz - oblečení Black HeartBotyhaix.cz - obuv značky HaixBotymagnum.cz - obuv značky Hi-Tec MagnumBranditvintage.cz - oblečení značky BranditCabaneli.cz - oblečení CabaneliChcinosit.cz - dětská nosítka a šátkyClang.cz - oblečení ClangCordura.cz - zboží z materiálu CorduraDarcik.cz - originální dárkyDetidoma.cz - dětský domácí textilDxnzdravi.cz - DXN produktyEckounltd.cz - oblečení Ecko Unltd.Erik-And-Sons.cz - oblečení Erik and SonsForvert.cz - Forvert batohyGasmonkeygarage.cz - Gas Monkey Garage obchodGeonorway.cz - oblečení Geographical NorwayGerber-Gear.cz - nože GerberGevey.cz - SIM karty GeveyHalloweenmaska.cz - Halloween maskaHavenonline.cz - oblečení a doplňky HavenHelikon.cz - vybavení značky HelikonHoupat.cz - houpací sítěHyraw.cz - oblečení HyrawInvadergear.cz - oblečení Invader GearJeansnet.cz - džíny JeansnetKershawknives.cz - nože KershawKingkerosin.cz - oblečení King KerosinLeifnelson.cz - oblečení Leif NelsonMafiaandcrime.cz - oblečení Mafia and CrimeMantoonline.cz - oblečení a doplňky MantoMoravskaslivovica.cz - slivoviceMtacgear.cz - vybavení značky M-TacNapraci.cz - pracovní oděvyPapershooters.cz - stavebnice zbraně Paper ShootersPentagontac.cz - vybavení značky PentagonPg-Wear.cz - oblečení značky PGwearPinkdolphin.cz - oblečení Pink DolphinPowerbalanc.cz - náramky Power BalancePusher.cz - oblečení PusherSecurityvystroj.cz - vybavení pro bezpečnostní službySlubanbricks.cz - stavebnice SlubanSoulcamp.cz - oblečení SoulcampSouthpole.cz - oblečení SouthpoleSteelobuv.cz - obuv značky STEELSurplusvintage.cz - oblečení značky SurplusSwiss-Eye.cz - brýle značky Swiss EyeThug-Life.cz - oblečení Thug LifeTube-Laces.cz - tkaničky Tube LacesVetsivelikosti.cz - nadměrné velikostiVintageindustries.cz - oblečení Vintage IndustriesVlajkysveta.cz - vlajky světaWarriorengland.cz - oblečení WarriorWhoshotya.cz - oblečení Who Shot Ya?Worldgreen.cz - Green World čínská medicínaWuwear.cz - oblečení Wu-WearYakuzaselection.cz - oblečení Yakuza PremiumZvirecitrika.cz - oblečení se zvířecími motivy

Sledujte nás na Facebooku